PDSZ Majális a Margit-szigeten
Miért gyere ki május 1-jén a Margit-szigetre? Mert jó együtt lenni szabad levegőn, szabad emberekkel. Mert hisszük, hogy az oktatás szabadsága alapjog. Mert van miről beszélgetnünk egymással, nyitottan, előítéletek nélkül. Piknikhangulat, pokrócok, zene, kerekasztal-beszélgetések, szakszervezeti sátor, gyerekprogramok és sok szabad gondolat vár. Hozd a barátaidat, a gyerekeidet, vagy gyere csak te, egyedül. Hozhatsz magaddal pokrócot, enni- és […]